Registrace
Přihláška do soutěže Princezna České republiky 2018


Znáte nějakou dívenku, která se věnuješ aktivně sportu nebo tanci? Máte v rodině malou slečnu, která má ráda herectví nebo zpívá? Chtěla by zažít spoustu legrace, poznat nové přátelé, zažít bláznivá soustředění a získat cenné zkušenosti? Věříte, že by se měla stát Princeznou České republiky 2018 a vyhrát krásné ceny od partnerů soutěže? Pozorně si přečtěte pravidla soutěže a vyplňte přihlášku!

Do registračního formuláře (níže) je nutné uvést své jméno a příjmení slečny, její datum narození, bydliště, kontaktní telefon a email na jednoho z rodičů. Nezapomeňte také přiložit odkaz (ulozto.cz nebo uschovna.cz), kde budou nahrané její fotografie (portrét + postava) a video její volné disciplíny (min. 30 sekund). Bez tohoto odkazu (fotografií a videa) bude tato přihláška neplatná!

Registrace probíhá od 1. prosince 2017 do 31. března 2018.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
*

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*

Novinky a aktuality

 • Startuje nový ročník Dívka a Princezna České republiky

  1.12.2017

  Začíná nový, již 9. ročník soutěže Dívka České republiky. Jedná se o originální celorepublikový projekt, který dává příležitost mladým sympatickým slečnám rozvíjet jejich talent a osobní růst. Spojením krásy a sportu se snaží propagovat aktivní životní styl, podněcovat slečny ke zdravému způsobu života a zvyšovat jejich sebedůvěru. V průběhu soutěže přináší do života slečnám více odvahy, pozitivní energie, pokory, úcty a cílevědomosti na cestě za jejich sny.

 • Rozhovor s novou Princeznou České republiky pro Aerobic.cz

  28.10.2017

  Devítiletá Melanie Mařanová z Brna je novou Princeznou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Laser show hall Boby centra v Brně. Přinášíme Vám krátký rozhovor s vítězkou za jehož zprostředkování děkujeme mamince Melanie.

 • Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

  10.10.2017

  A je to tady! Videoklip finalistek Dívka a Princezna České republiky 2017, který měl premiéru na finálovém galavečeru 27.9.2017 v brněnském Boby centru. Přátelství, zážitky, pozitivní energie, jeden tým. Přesně tato slova vyjadřují průběh celé soutěže Dívka a Princezna České republiky a vztah mezi organizačním týmem, finalistkami i všemi partnery a sponzory. Videoklip pod taktovkou režiséra Víti Šarouna a kameramana Bronislava Šmatery vznikl v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře.

 • Princeznou České republiky 2017 je Melanie Mařanová

  3.10.2017

  Devítiletá Melanie Mařanová z Brna je novou Princeznou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Laser show hall Boby centra v Brně. Součástí akce, na kterou zavítalo téměř devět stovek návštěvníků, byla nejen soutěž osmi krásných finalistek hlavní kategorie ve věku 16 až 22 let a malých Princezen ve věku 7 až 9 let, ale také vystoupení zpěváků Terezy Kerndlové a Pavla Callty.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Princezna České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.