SO 29 DUB, 2017

Známe šest finalistek Princezny České republiky 2017

Známe šest finalistek Princezny České republiky 2017

Sportovní gymnastka z Brna, mažoretka z Borotína, tanečnice z Frenštátu, aerobička ze Šumperka, baletka z Kunic a sportovní gymnastka z Václavovic. Tato děvčata se probojovala do finále soutěže Dívka České republiky – Hledáme sympatickou sportující slečnu v kategorii Princezna České republiky. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, talent a zajímavý životní příběh. Abmasadory soutěže jsou zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvák Pavel Callta, herečka Andrea Růžičková (dříve Kerestešová) a fotbalista Petr Švancara.

V krásném Hotelu Sladovna Černá Hora se konalo semifinále soutěže Dívka České republiky 2016, tentokrát pro kategorii Princezna České republiky, ve které soutěží sportovně a pohybově nadané slečny ve věku 7 – 9 let.

V semifinále se představilo 20 malých slečen, o postupujících rozhodla porota, ve které zasedla ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda, režisér Vít Šaroun, charitativní ambasadorka soutěže Andrea Růžičková, 3. Dívka České republiky 2015 a patronka této kategorie Petra Šimberová, choreografka Edita Baráková a majitelka kadeřnického salonu Mango De Coco Markéta Matušková.

Malé slečny se představily na mikrofon, předvedly volnou disciplínu a absolvovaly rozhovor s porotou.  „Bylo to zatím nejnáročnější semifinále v dosavadním průběhu naší soutěže. Tři postupující byly, dá se říct jasné, u těch ostatních rozhodovaly bodíky. Chtěla bych všem semifinalistkám moc poděkovat za účast a těším se, že i ty, kterým to letos nevyšlo, to zkusí příští rok znovu,“ řekla k průběhu semifinále Aneta Kuklínková.

Do finále postoupily:

Melanie Mařanová (Brno), Karolína Hégrová (Borotín), Klára Závodná (Frenštát pod Radhoštěm), Sofia Jílková (Šumperk), Nela Bačovská (Kunice), Simona Kaczorová (Václavovice)

Od května do září čeká finalistky několik soustředění, na kterých se budou připravovat na finálový galavečer, čekají je také cvičení, relaxace, budou natáčet videoklipy a fotit. 

„Princezna České republiky 2017 bude ukončena slavnostním galavečerem v Boby centru v Brně ve středu 27. září,“ připomněla Kuklínková.

Více fotografií naleznete na http://bit.ly/Semifinale_PrinceznaCR2017.

Novinky a aktuality

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

  11.6.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.

 • Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

  25.4.2018

  Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 • Princezna České republiky zná semifinalistky

  10.4.2018

  V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.