Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

Videogalerie
...aneb dokumentace toho, co jsme prožili 

Soustředění Princezen Hotel Sladovna

Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

Soustředění Princezen Hotel Lysice 2018

Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.?

Semifinále Princezen Hotel Sladovna 2018

Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.?

Výběr semifinalistek 2018

V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.?

Princezna ČR 2017 si ušila svůj dres

V polovině března si vítězka kategorie Princezna České republiky 2017, Melanie Mařanová vybírala jednu ze svých hlavních výher, a to přímo v Hradci Králové u jednoho s partnerů soutěže Aerobic-shop.cz. Za pomoci své maminky, starší sestry a majitelky firmy Markéty Marné si navrhla a ušila svůj vlastní sportovní dres.?

Zpověď sestry Princezny České republiky Melanie

Staň se Princeznou České republiky jako Melanie. Jak celou soutěž hodnotí Melanie sestřička? Změnila soutěž Melanie? A proč by ses měla přihlásit právě ty?

Staň se Princeznou Českou republiky

Nové kamarádky, skvělý tým, korunka, šerpa a dalších skvělé věci Tě čekají, když se registruješ na www.princeznaceskerepubliky.cz.

Průřez soutěží Dívka a Princezna České republiky

Jak soutěž Dívka a Princezna České republiky rostla? První ročníky v tělocvičně, další ročníky v Dělnickém domě v Blansku, poslední dva ročníky v brněnském Boby centru v Laser show hall. Těšíte se na novinky dalšího ročníku?

Focení vítězek Princezna a Dívka ČR 2017

Po finálovém galavečeru proběhlo focení vítězek Princezna a Dívka České republiky 2017 na propagační materiály pro příští již 9. ročník této soutěže. Jak probíhal tento den se můžete podívat v následujícícm videu. Za makeup a vlasy děkujeme salonu Mango de Coco a za oblečení Poshme.cz, Aerobic-shop.cz, MET a Angels Secret. Celý den měla na starosti produkce DBA production, o výsledné fotografie se postaral umělecký fotograf David Podrabský a průběh celého dne zdokumentovalo Weiser Studio Brno. Děkujeme!.

Finálový galavečer Dívka a Princezna České republiky 2017

Finálový galavečer Dívka a Princezna České republiky 2017, v rámci kterého soutěžilo 8 sympatických talentovaných dívek a 6 roztomilých a šikovných princezen, probíhal v Boby centru v Brně za účasti významných hostů, kterými byli Tereza Kerndlová, Petr Švancara, Pavel Callta a David Svoboda. Večerem provázel sympatický moderátor Evropy 2 Ondra Urban. Za zpracování děkujeme www.ourmotion.cz.

Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

Přátelství, zážitky, pozitivní energie, jeden tým. Přesně tato slova vyjadřují průběh celé soutěže Dívka a Princezna České republiky a vztah mezi organizačním týmem, finalistkami i všemi partnery a sponzory. Videoklip pod taktovkou režiséra Víti Šarouna a kameramana Bronislava Šmatery vznikl v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře.

Finálový galavečer Dívka a Princezna ČR 2017 - sestřih

Sestřih finálového galavečera Dívka a Princezna České republiky 2017, který proběhl 27. září v Laser show hall v brněnském Boby centru. Celým sestřihem zní píseň Schody z nebe od krásné zpěvačky Terezky Kerndlové, která byla jedním z hlavních hostů a také členkou poroty. Za video děkujeme www.ourmotion.cz.

Princezna České republiky 2017 | 2. soustředění Hotel Sladovna, Černá Hora

Královsky se celý pobyt měly finalistky kategorie Princezna České republiky 2017, které přijely na svoje druhé soustředění do Hotelu Sladovna v Černé Hoře. Kromě nácviků choreografií a chůze je totiž čekaly také úžasné obědy a večeře, pobyt ve wellness centru, vyzkoušely si karaoke a absolvovaly natáčení videoklipu. Video: Michal Weiser

Princezna České republiky 2016 | Finálový galavečer

Záznam finálového galavečera Princezna České republiky 2016, který se uskutečnil 27.září 2016 v brněnském Bobycentru.

2. soustředění finalistek Princezna České republiky 2016 (Hotel Sladovna, Černá Hora)

Finalistky Princezny České republiky se sešly na svém druhém soustředění. Tentokrát ve dnech 3. – 5. srpna v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře. Během tří dnů je čekal nácvik choreografií a volných disciplín, natáčení videoklipu a zasloužený odpočinek ve wellness. Video: Michael Weiser

1. soustředění finalistek Princezna České republiky 2016 (Hotel Lidový dům, Lysice)

 Ve čtvrtek 9. 6. 2016 proběhlo v krásném prostředí hotelu Lidový dům v Lysicích úvodní soustředění roztomilých Princezen České republiky 2016. Kromě focení profilových fotografií a postav je čekal také nácvik choreografií na finálový galavečer, který se uskuteční v úterý 27. září 2016 v Boby centru v Brně. Video: David Podrabský

Princezna České republiky 2016 - semifinále (20. 4. 2016)

Sestřih semifinálové kola soutěže Dívka České republiky 2016, kategorie Princezna, která je určená pro sportující slečny ve věku 7 - 9 let. Semifinále se konalo v krásném prostředí Hotelu Sladovna v Černé Hoře. Video: David Podrabský, Dušan Pukl

Více videí najdete na našem kanále: 

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.