Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ST 04 ČERVENEC, 2018

Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky SympatieP

Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 Na Facebooku soutěže můžete podpořit svoji favoritku už od středy 4. července. Na Instagramu od pátku 6. července a na webu www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz v sekci Finalistky můžete hlasovat od pondělí 9. července.

Jaká jsou pravidla pro jednotlivá hlasování?

 Facebook

Hlasovat může každý, kdo má vytvořený profil na Facebooku. Stačí dát "To se mi líbí" na stránku soutěže Dívka České republiky a poté LIKE k daným fotografiím finalistky. Hlasy u všech fotografií dané finalistky se sčítají. Pozor! V případě, že dáte pouze LIKE k fotografii, a ne ke stránce Dívky ČR, nebude tento hlas platný.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Princezna můžete ZDE.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Dívka můžete ZDE.

Instagram

Zde může opět hlasovat každý, kdo má vytvořený profil na Instagramu. Stačí dát "Sledovat" profil soutěže Dívka České republiky a poté LIKE k daným fotografiím finalistky. Hlasy u všech fotografií dané finalistky se sčítají. Pozor! V případě, že dáte pouze LIKE k fotografii, a nebudete sledovat celkový profil Dívky ČR, nebude tento hlas platný.

 Webové stránky

Na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz v sekci Finalistky můžete hlasovat z jedné IP adresy každých 24 hodin. Stačí kliknout na profil dané finalistky a poté na tlačítko „Like“.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Princezna můžete ZDE.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Dívka můžete ZDE.

Všechna hlasování končí v neděli 23. 9. 2018 úderem půlnoci!

 O vlasy a makeup na fotografiích se postaral Salon Mango de Coco a kosmetika Artistry. Dolly sukýnky a maxi sukně společně s topy zapůjčilo Poshme. O výsledné fotografie se postaral David Podrabský. Všem moc děkujeme.

 Vítězka hlasování v obou kategoriích bude vyhlášena na finálovém galavečeru soutěže, který se uskuteční ve středu 26. září od 19.30 hodin v Boby centru v Brně.

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.