Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PA 10 SRPNA, 2018

Sladovna se proměnila v královský palác, přijely tam Princezny ČR

Sladovna se proměnila v královský palác, přijely tam Princezny ČR

Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

„Letošní ročník je ve všech směrech naprosto výjimečný a každé soustředění je prostě TOP. Ani nyní to nebylo jiné. Atmosféra, která tam panuje, vše, co se kolem Dívky děje, to je prostě nepopsatelné, to se musí zažít,“ rozplývala se ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková.

Program byl i tentokrát hodně nabitý. Princezny absolvovaly pod vedením choreografky Editky Barákové nácvik zumby a úvodního vystoupení, pilovaly svoje volné disciplíny i chůzi, střihly si rozhovor s moderátorem Ondrou Urbanem, absolvovaly zkoušku oblečení a další tak, aby byly na vše perfektně připravené. S tím vším choreografce pomáhaly Dívka České republiky 2016 Dominika Girethová a patronka Princezny České republiky, herečka Petra Šimberová.

„Holky se učily také společnou písničku, kterou poté nazpívaly ve studiu Petra Hurdese v Blansku. Premiéru bude mít v září na finálovém galavečeru a už teď můžu slíbit, že se máte na co těšit,“ doplnila Kuklínková. A když jim tak všechno skvěle šlo, za odměnu si mohly užít zábavu v nádherném wellness Hotelu Sladovna.

„Děkujeme Hotelu Sladovna za zajištění soustředění a za veškeré služby, které jsme využívali. Jako vždy o nás bylo skvěle postaráno, zázemí i jídlo byly na jedničku s hvězdičkou. Děkuji touto cestou i všem členům týmu, Anetce, Editce, Domči, Peti, Míšovi, Davidovi a Ondrovi za skvělou práci,“ vzkázal manažer soutěže Pavel Šmerda.

Finálový galavečer soutěže Dívka a Princezna České republiky je na programu ve středu 26. září 2018. Vstupenky jsou v předprodeji v síti TICKETlLIVE.

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17. 8. 2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10. 8. 2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18. 7. 2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4. 7. 2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.