ČT 27 ČEC, 2017

Princezny se připravovaly v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře

Princezny se na finále připravovaly v Hotelu Sladovna v Černé Hoře

Královsky se celý pobyt měly finalistky kategorie Princezna České republiky, které přijely na svoje druhé soustředění do Hotelu Sladovna v Černé Hoře.

„Kromě nácviků choreografií a chůze je totiž čekaly také úžasné obědy a večeře, pobyt ve wellness centru, vyzkoušely si karaoke a absolvovaly natáčení videoklipu,“ vyjmenovala koordinátorka akce Denisa Biskupová. Za Princeznami dorazil také moderátor akce, Ondra Urban.

Pro malé Princezny to bylo zároveň závěrečné soustředění. Příště už se potkají až den před finálovým galavečerem, kdy je čeká generálka přímo v Boby centru. „Ráda bych připomněla, že na FB profilu soutěže stále probíhá hlasování o Princeznu České republiky Sympatie. Můžete si tam prohlédnout fotografie finalistek a podpořit svoji favoritku. A to jak mezi „malými“, tak v kategorii Dívka České republiky,“ doplnila Biskupová.

Vítězky budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru, který se uskuteční ve středu 27. 9. v Boby centru v Brně.

Novinky a aktuality

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

  11.6.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.

 • Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

  25.4.2018

  Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 • Princezna České republiky zná semifinalistky

  10.4.2018

  V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.