Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ČT 27 ČEC, 2017

Princezny České republiky přijedou na začátku srpna na Sladovnu

Princezny přijedou na začátku srpna na Sladovnu

Druhé soustředění čeká už brzy finalistky kategorie Princezna České republiky. Od úterý 1. do čtvrtka 3. srpna se malé sportovkyně ve věku od sedmi do devíti let budou na „svůj velký den“ připravovat v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře.

„Čeká je především nácvik společných choreografií a volných disciplín. Mezi tím absolvují natáčení videoklipu, užijí si krásné wellness, úžasné snídaně, obědy a večeře a vůbec celé prostředí krásného hotelu,“ uvedl PR manažer soutěže Pavel Šmerda.

Už teď můžete rozhodovat o tom, která z malých slečen získá titul Princezna České republiky Sympatie. Jejich fotografie a informace o nich jsou na webu www.divkaceskrerepubliky.cz v sekci FINALISTKY, hlasování probíhá na FB profilu soutěže. Vítězka bude vyhlášena na slavnostním galavečeru, který se uskuteční ve středu 27. 9. v Boby centru v Brně.

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.