ČT 27 ČEC, 2017

Princezny České republiky přijedou na začátku srpna na Sladovnu

Princezny přijedou na začátku srpna na Sladovnu

Druhé soustředění čeká už brzy finalistky kategorie Princezna České republiky. Od úterý 1. do čtvrtka 3. srpna se malé sportovkyně ve věku od sedmi do devíti let budou na „svůj velký den“ připravovat v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře.

„Čeká je především nácvik společných choreografií a volných disciplín. Mezi tím absolvují natáčení videoklipu, užijí si krásné wellness, úžasné snídaně, obědy a večeře a vůbec celé prostředí krásného hotelu,“ uvedl PR manažer soutěže Pavel Šmerda.

Už teď můžete rozhodovat o tom, která z malých slečen získá titul Princezna České republiky Sympatie. Jejich fotografie a informace o nich jsou na webu www.divkaceskrerepubliky.cz v sekci FINALISTKY, hlasování probíhá na FB profilu soutěže. Vítězka bude vyhlášena na slavnostním galavečeru, který se uskuteční ve středu 27. 9. v Boby centru v Brně.

Novinky a aktuality

 • Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

  25.4.2018

  Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 • Princezna České republiky zná semifinalistky

  10.4.2018

  V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

 • Melanie Mařanová si užívala jednu ze svých výher

  23.3.2018

  V polovině března si vítězka kategorie Princezna České republiky 2017, Melanie Mařanová vybírala jednu ze svých hlavních výher, a to přímo v Hradci Králové u jednoho s partnerů soutěže Aerobic-shop.cz. Za pomoci své maminky, starší sestry a majitelky firmy Markéty Marné si navrhla a ušila svůj vlastní sportovní dres.

 • Další úspěch naší malé baletky Nelinky Bačovské

  18.2.2018

  V polovině února se Nelinka Bačovská, 2. Princezna České republiky 2017 zúčastnila baletní kvalifikační soutěže pro Českou republiku v Selbu v Německu, kde uspěla a v červnu ji čeká mezinárodní finále soutěže Dance World Cup ve Španělsku. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.