Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PO 11 ČERVEN, 2018

Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.

 „Hned na úvod musím říct, že se diváci na finále mají na co těšit. Holky jsou nejen moc šikovné a roztomilé, ale u jejich vystoupení jsme často stáli jen s otevřenou pusou,“ říká ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková.

 Program v Lysicích byl hodně nabitý. Princezny absolvovaly pod vedením choreografky Edity Barákové nácvik společné zumby, kromě toho pilovaly svoje vystoupení. Navíc si užily večerní show s Áňou a v krásném prostředí zámecké zahrady v Lysicích nafotily společně s fotografem Davidem Podrabským a za asistence kameramana Michaela Weisera profilové fotky.

 „O tom, jak jim to v šatech od POSHme, v tričkách od společnosti Aerobic-shop.cz, po úpravách vlasů od Markéty Matuškové ze salónu Mango de Coco a vizážistek pod vedením Martiny Kouřilové slušelo, se už brzy budete moci přesvědčit na vlastní oči,“ doplnila produkční Denisa Biskupová.

Děkujeme Hotelu Lysice za zajištění soustředění a za veškeré služby, které jsme využívali. Další soustředění čeká Princezny na přelomu července a srpna v Hotelu Sladovna v Černé Hoře. Finálový galavečer soutěže je na programu ve středu 26. září 2018.

Fotografie ze soustředění, za které vděčíme Davidu Podrabskému, můžete shlédnou ZDE.

Za článek děkujeme Pavlu Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.