PO 11 ČERVEN, 2018

Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.

 „Hned na úvod musím říct, že se diváci na finále mají na co těšit. Holky jsou nejen moc šikovné a roztomilé, ale u jejich vystoupení jsme často stáli jen s otevřenou pusou,“ říká ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková.

 Program v Lysicích byl hodně nabitý. Princezny absolvovaly pod vedením choreografky Edity Barákové nácvik společné zumby, kromě toho pilovaly svoje vystoupení. Navíc si užily večerní show s Áňou a v krásném prostředí zámecké zahrady v Lysicích nafotily společně s fotografem Davidem Podrabským a za asistence kameramana Michaela Weisera profilové fotky.

 „O tom, jak jim to v šatech od POSHme, v tričkách od společnosti Aerobic-shop.cz, po úpravách vlasů od Markéty Matuškové ze salónu Mango de Coco a vizážistek pod vedením Martiny Kouřilové slušelo, se už brzy budete moci přesvědčit na vlastní oči,“ doplnila produkční Denisa Biskupová.

Děkujeme Hotelu Lysice za zajištění soustředění a za veškeré služby, které jsme využívali. Další soustředění čeká Princezny na přelomu července a srpna v Hotelu Sladovna v Černé Hoře. Finálový galavečer soutěže je na programu ve středu 26. září 2018.

Fotografie ze soustředění, za které vděčíme Davidu Podrabskému, můžete shlédnou ZDE.

Za článek děkujeme Pavlu Šmerdovi.

Novinky a aktuality

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.