Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ČT 08 ČER, 2017

Princezny České republiky přijely do Lysic

Princezny České republiky přijely do Lysic

Kde jinde by se mělo konat první soustředění letošních finalistek kategorie Princezna České republiky, než v Lysicích, které se pyšní krásným zámkem. Malé Princezny nedorazily přímo tam, ale do příjemného Hotelu Lidový dům, kde je čekaly dva dny plné nácviků, focení, ale také relaxace a zábavy.

„Na soustředění jsme přivítaly kromě šesti finalistek také loňskou vítězku Barunku Hoškovou, choreografie nacvičovaly Editka Baráková a patronka této kategorie, herečka a 3. Dívka České republiky 2015 Petra Šimberová. Nechyběla produkční Deniska Biskupová, backstage fotograf David Podrabský, oficiální fotograf soutěže Bronislav Šmatera, režisér Vít Šaroun, kadeřnice Terezka Tomanová a vizážistka Martina Kouřilová,“ vyjmenoval PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda.

Po úvodním přivítání a losování čísel se Princezny pustily do nácviku společných choreografií a pilování svých volných disciplín. Odpoledne následovala zkouška oblečení značky MET, které budou mít Princezny, ale i Dívky při úvodní choreografii na finálovém galavečeru.

„Druhý den hned po snídani si Princezny vzaly do parády naše kadeřnice a vizážistka a čekalo je focení s profesionálním fotografem. Odpoledne pak pokračoval nácvik choreografií. Úvodní soustředění dopadlo na výbornou. Zvládli jsme vše, co jsme chtěli, holky si to podle svých slov skvěle užily a už se těšíme na další soustředění s malými Princeznami, které se uskuteční od 1. do 3. srpna v Hotelu Sladovna Černá Hora. Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen Princeznám a celému našemu týmu za odvedenou práci, ale také personálu a vedení Hotelu Lidový dům v Lysicích za příjemnou obsluhu a prostředí,“ dodal Pavel Šmerda.

Fotografie ze soustředění, o které se postaral fotograf David Podrabský, naleznete zde.

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.