ČT 08 ČER, 2017

Princezny České republiky přijely do Lysic

Princezny České republiky přijely do Lysic

Kde jinde by se mělo konat první soustředění letošních finalistek kategorie Princezna České republiky, než v Lysicích, které se pyšní krásným zámkem. Malé Princezny nedorazily přímo tam, ale do příjemného Hotelu Lidový dům, kde je čekaly dva dny plné nácviků, focení, ale také relaxace a zábavy.

„Na soustředění jsme přivítaly kromě šesti finalistek také loňskou vítězku Barunku Hoškovou, choreografie nacvičovaly Editka Baráková a patronka této kategorie, herečka a 3. Dívka České republiky 2015 Petra Šimberová. Nechyběla produkční Deniska Biskupová, backstage fotograf David Podrabský, oficiální fotograf soutěže Bronislav Šmatera, režisér Vít Šaroun, kadeřnice Terezka Tomanová a vizážistka Martina Kouřilová,“ vyjmenoval PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda.

Po úvodním přivítání a losování čísel se Princezny pustily do nácviku společných choreografií a pilování svých volných disciplín. Odpoledne následovala zkouška oblečení značky MET, které budou mít Princezny, ale i Dívky při úvodní choreografii na finálovém galavečeru.

„Druhý den hned po snídani si Princezny vzaly do parády naše kadeřnice a vizážistka a čekalo je focení s profesionálním fotografem. Odpoledne pak pokračoval nácvik choreografií. Úvodní soustředění dopadlo na výbornou. Zvládli jsme vše, co jsme chtěli, holky si to podle svých slov skvěle užily a už se těšíme na další soustředění s malými Princeznami, které se uskuteční od 1. do 3. srpna v Hotelu Sladovna Černá Hora. Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen Princeznám a celému našemu týmu za odvedenou práci, ale také personálu a vedení Hotelu Lidový dům v Lysicích za příjemnou obsluhu a prostředí,“ dodal Pavel Šmerda.

Fotografie ze soustředění, o které se postaral fotograf David Podrabský, naleznete zde.

Novinky a aktuality

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

  11.6.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.

 • Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

  25.4.2018

  Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 • Princezna České republiky zná semifinalistky

  10.4.2018

  V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.