ST 10 LED, 2018

Princezna České republiky 2017 chce být v budoucnu herečkou

I v jedenadvacátém století existují princezny. Jednou z nich je devítiletá Melanie Mařanová z Brna, která se stala v soutěži Dívka České republiky Princeznou České republiky pro rok 2017.

Meli, jak se ti žije jako Princezně České republiky 2017?

No Pavle, žije se mi stejně, jako se mi žilo bez titulu Princezna. Chodím pořád do školy, aktovku si nosím sama, trénuju, chodím do dramaťáku.

Máš doma, ve škole nebo při sportu nějaké princeznovské manýry? Nechce se ti ráno vstávat do školy, dělat úkoly, uklízet a pomáhat doma?

Princeznovské manýry? To by mi naši dali... (smích). Určitě nemám. Mamka se na to chodí ptát paní učitelky (smích). Se vstáváním mám trochu větší problém. I když chodím spát o půl osmé, tak vstávám před sedmou hodně těžko. Ale snažím se dospávat o víkendech, když nemám závody. S úkoly do školy problém není, mě škola baví, teda až na prvouku. A uklízení? To je moje slabší stránka. Ale doma mám své povinnosti, uklízím nádobí - to je nic moc, ale třeba mě baví vaření a pečení, to pomáhám ráda.

Jak vzpomínáš na soutěž Dívka České republiky?

Na soutěž vzpomínám hrozně ráda, na holky, na realizační tým, na finálový galavečer, na spoustu zážitků, takže asi na všechno.

Co se ti na ní nejvíce líbilo?

Je těžké říct, co se mi líbilo nejvíc. Bylo to super všechno a pro mě zajímavá zkušenost. Bylo taky super vidět, jak nás všechny baví sport a jak si navzájem fandíme.

Vítězství v soutěži není tvůj první úspěch. Prozraď, čeho všeho si už dosáhla ve svém oblíbené gymnastice?

Loni to bylo první místo v družstvech na oblasti, letos místo druhé Mám i pár medailí za druhá a třetí místa v jednotlivcích, ale na druhou stranu není problém skončit mezi posledními, ne vždycky se daří. Letos bych se chtěla probojovat na Mistrovství České republiky. Ale bude to těžké, tak uvidím.

Co tě baví kromě gymnastiky?

Kromě gymnastiky mě nejvíc baví dramatický kroužek, zrovna zkoušíme Hrátky s čertem, kde hraju Káču. Taky ráda jezdím na waveboardu, těším se, až vytáhnu snowboard a lyže, jen co nasněží. V létě ráda hraju tenis, nebo se o to aspoň pokouším. Ráda čtu a chodím do divadla.

Co naopak nemusíš a nemáš ráda?

Nemám ráda, když se lidi hádají, dělají si naschvály, ubližují si a vadí mi, když se holky pomlouvají.

Jaké jídlo a pití jsou tvoje oblíbené?

Jím ráda všechno, jedině nemám ráda vařené brambory. A piji vodu, nebo ovocný čaj. A taky smoothie.

Jakou hudbu ráda posloucháš?

Nejraději mám Enriqua Iglesiase, Ewu Farnou, Daru Rollins, Pavla Calltu, Kristinu a Slzu. Teď se těším na koncert Sebastiána.

Čím bys chtěla jednou být?

Nejradši bych byla herečkou.

Začíná nový ročník soutěže Dívka České republiky. Proč by se měly holky jako ty přihlásit?

Aby si našly nové kamarádky, zažily spoustu zážitků, získaly nové zkušenosti a začaly být trochu samostatné. Hlavně jim přeju, aby si to užily a nebály se, je tam skvělá parta lidí. 

Za zpracování rozhovoru děkujeme Pavlu Šmerdovi a za zprostředkování rozhovoru mamince Melanie.

Novinky a aktuality

 • Další úspěch naší malé baletky Nelinky Bačovské

  18.2.2018

  V polovině února se Nelinka Bačovská, 2. Princezna České republiky 2017 zúčastnila baletní kvalifikační soutěže pro Českou republiku v Selbu v Německu, kde uspěla a v červnu ji čeká mezinárodní finále soutěže Dance World Cup ve Španělsku. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

 • Princezna České republiky 2017 s rodinkou na Čeladence

  15.2.2018

  Melanie Mařanová, úřadující Princezna České republiky 2017, si užila další ze svých výher. Pobyt na Hotelu Čeladenka strávila společně se svou maminkou a starší sestrou, která ji do soutěže přihlásila. Mimo to vyrazili také na výlet do nedalekého Polska a setkali se také s Klárkou Závodnou, 3. Princeznou České republiky 2017 a její maminkou.

 • Děkujeme za zážitky, úsměvy a povzbuzení řekli rodiče Nelinky B.

  8.2.2018

  Milý týme, dívky, princezny, hned na začátku musíme uvést, že nás vlastně mrzí, že je již po soutěži. My, rodiče malé princezny, již známe z vyprávění celý štáb, víme, že je vše vždy do detailů připraveno, o Nelinku bylo skvěle postaráno a ona si vše kolem soutěže čím dál více užívala. Za chvíli to bude pět měsíců od finálového večera, ale u nás se vzpomíná prakticky denně, Nela chodí na zumbu v novém dresíku, nosí oblečení MET, baletní věci má jedině v batůžku se jménem a nápisem Princezna 2017, fotí s novým foťákem a s korunou by nejraději i spala. Na všechny ráda vzpomíná a úplně všechny moc a moc pozdravuje.

 • Maminka Princezny České republiky 2017 a její hodnocení soutěže

  30.1.2018

  Do soutěže "Princezna České republiky 2017" přihlásila moji dceru Melanii Mařanovou její dospělá sestra, která už je také maminkou a má roční dcerku. Zpočátku jsem nebyla z tohoto kroku vůbec nadšená, ale když jsem postupem času viděla, jak si Melanie přípravu na soutěž užívá a jak ji aktivity související se soutěží baví, nakonec jsem tento krok vnímala velmi pozitivně a byla jsem ráda, že postoupila až do finále.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Princezna České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.