ST 10 LED, 2018

Princezna České republiky 2017 chce být v budoucnu herečkou

I v jedenadvacátém století existují princezny. Jednou z nich je devítiletá Melanie Mařanová z Brna, která se stala v soutěži Dívka České republiky Princeznou České republiky pro rok 2017.

Meli, jak se ti žije jako Princezně České republiky 2017?

No Pavle, žije se mi stejně, jako se mi žilo bez titulu Princezna. Chodím pořád do školy, aktovku si nosím sama, trénuju, chodím do dramaťáku.

Máš doma, ve škole nebo při sportu nějaké princeznovské manýry? Nechce se ti ráno vstávat do školy, dělat úkoly, uklízet a pomáhat doma?

Princeznovské manýry? To by mi naši dali... (smích). Určitě nemám. Mamka se na to chodí ptát paní učitelky (smích). Se vstáváním mám trochu větší problém. I když chodím spát o půl osmé, tak vstávám před sedmou hodně těžko. Ale snažím se dospávat o víkendech, když nemám závody. S úkoly do školy problém není, mě škola baví, teda až na prvouku. A uklízení? To je moje slabší stránka. Ale doma mám své povinnosti, uklízím nádobí - to je nic moc, ale třeba mě baví vaření a pečení, to pomáhám ráda.

Jak vzpomínáš na soutěž Dívka České republiky?

Na soutěž vzpomínám hrozně ráda, na holky, na realizační tým, na finálový galavečer, na spoustu zážitků, takže asi na všechno.

Co se ti na ní nejvíce líbilo?

Je těžké říct, co se mi líbilo nejvíc. Bylo to super všechno a pro mě zajímavá zkušenost. Bylo taky super vidět, jak nás všechny baví sport a jak si navzájem fandíme.

Vítězství v soutěži není tvůj první úspěch. Prozraď, čeho všeho si už dosáhla ve svém oblíbené gymnastice?

Loni to bylo první místo v družstvech na oblasti, letos místo druhé Mám i pár medailí za druhá a třetí místa v jednotlivcích, ale na druhou stranu není problém skončit mezi posledními, ne vždycky se daří. Letos bych se chtěla probojovat na Mistrovství České republiky. Ale bude to těžké, tak uvidím.

Co tě baví kromě gymnastiky?

Kromě gymnastiky mě nejvíc baví dramatický kroužek, zrovna zkoušíme Hrátky s čertem, kde hraju Káču. Taky ráda jezdím na waveboardu, těším se, až vytáhnu snowboard a lyže, jen co nasněží. V létě ráda hraju tenis, nebo se o to aspoň pokouším. Ráda čtu a chodím do divadla.

Co naopak nemusíš a nemáš ráda?

Nemám ráda, když se lidi hádají, dělají si naschvály, ubližují si a vadí mi, když se holky pomlouvají.

Jaké jídlo a pití jsou tvoje oblíbené?

Jím ráda všechno, jedině nemám ráda vařené brambory. A piji vodu, nebo ovocný čaj. A taky smoothie.

Jakou hudbu ráda posloucháš?

Nejraději mám Enriqua Iglesiase, Ewu Farnou, Daru Rollins, Pavla Calltu, Kristinu a Slzu. Teď se těším na koncert Sebastiána.

Čím bys chtěla jednou být?

Nejradši bych byla herečkou.

Začíná nový ročník soutěže Dívka České republiky. Proč by se měly holky jako ty přihlásit?

Aby si našly nové kamarádky, zažily spoustu zážitků, získaly nové zkušenosti a začaly být trochu samostatné. Hlavně jim přeju, aby si to užily a nebály se, je tam skvělá parta lidí. 

Za zpracování rozhovoru děkujeme Pavlu Šmerdovi a za zprostředkování rozhovoru mamince Melanie.

Novinky a aktuality

 • Princezna České republiky 2017 chce být v budoucnu herečkou

  10.1.2018

  I v jedenadvacátém století existují princezny. Jednou z nich je devítiletá Melanie Mařanová z Brna, která se stala v soutěži Dívka České republiky Princeznou České republiky pro rok 2017.

 • Startuje nový ročník Dívka a Princezna České republiky

  1.12.2017

  Začíná nový, již 9. ročník soutěže Dívka České republiky. Jedná se o originální celorepublikový projekt, který dává příležitost mladým sympatickým slečnám rozvíjet jejich talent a osobní růst. Spojením krásy a sportu se snaží propagovat aktivní životní styl, podněcovat slečny ke zdravému způsobu života a zvyšovat jejich sebedůvěru. V průběhu soutěže přináší do života slečnám více odvahy, pozitivní energie, pokory, úcty a cílevědomosti na cestě za jejich sny.

 • Rozhovor s novou Princeznou České republiky pro Aerobic.cz

  28.10.2017

  Devítiletá Melanie Mařanová z Brna je novou Princeznou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Laser show hall Boby centra v Brně. Přinášíme Vám krátký rozhovor s vítězkou za jehož zprostředkování děkujeme mamince Melanie.

 • Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

  10.10.2017

  A je to tady! Videoklip finalistek Dívka a Princezna České republiky 2017, který měl premiéru na finálovém galavečeru 27.9.2017 v brněnském Boby centru. Přátelství, zážitky, pozitivní energie, jeden tým. Přesně tato slova vyjadřují průběh celé soutěže Dívka a Princezna České republiky a vztah mezi organizačním týmem, finalistkami i všemi partnery a sponzory. Videoklip pod taktovkou režiséra Víti Šarouna a kameramana Bronislava Šmatery vznikl v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Princezna České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.