ST 10 LED, 2018

Princezna České republiky 2017 chce být v budoucnu herečkou

I v jedenadvacátém století existují princezny. Jednou z nich je devítiletá Melanie Mařanová z Brna, která se stala v soutěži Dívka České republiky Princeznou České republiky pro rok 2017.

Meli, jak se ti žije jako Princezně České republiky 2017?

No Pavle, žije se mi stejně, jako se mi žilo bez titulu Princezna. Chodím pořád do školy, aktovku si nosím sama, trénuju, chodím do dramaťáku.

Máš doma, ve škole nebo při sportu nějaké princeznovské manýry? Nechce se ti ráno vstávat do školy, dělat úkoly, uklízet a pomáhat doma?

Princeznovské manýry? To by mi naši dali... (smích). Určitě nemám. Mamka se na to chodí ptát paní učitelky (smích). Se vstáváním mám trochu větší problém. I když chodím spát o půl osmé, tak vstávám před sedmou hodně těžko. Ale snažím se dospávat o víkendech, když nemám závody. S úkoly do školy problém není, mě škola baví, teda až na prvouku. A uklízení? To je moje slabší stránka. Ale doma mám své povinnosti, uklízím nádobí - to je nic moc, ale třeba mě baví vaření a pečení, to pomáhám ráda.

Jak vzpomínáš na soutěž Dívka České republiky?

Na soutěž vzpomínám hrozně ráda, na holky, na realizační tým, na finálový galavečer, na spoustu zážitků, takže asi na všechno.

Co se ti na ní nejvíce líbilo?

Je těžké říct, co se mi líbilo nejvíc. Bylo to super všechno a pro mě zajímavá zkušenost. Bylo taky super vidět, jak nás všechny baví sport a jak si navzájem fandíme.

Vítězství v soutěži není tvůj první úspěch. Prozraď, čeho všeho si už dosáhla ve svém oblíbené gymnastice?

Loni to bylo první místo v družstvech na oblasti, letos místo druhé Mám i pár medailí za druhá a třetí místa v jednotlivcích, ale na druhou stranu není problém skončit mezi posledními, ne vždycky se daří. Letos bych se chtěla probojovat na Mistrovství České republiky. Ale bude to těžké, tak uvidím.

Co tě baví kromě gymnastiky?

Kromě gymnastiky mě nejvíc baví dramatický kroužek, zrovna zkoušíme Hrátky s čertem, kde hraju Káču. Taky ráda jezdím na waveboardu, těším se, až vytáhnu snowboard a lyže, jen co nasněží. V létě ráda hraju tenis, nebo se o to aspoň pokouším. Ráda čtu a chodím do divadla.

Co naopak nemusíš a nemáš ráda?

Nemám ráda, když se lidi hádají, dělají si naschvály, ubližují si a vadí mi, když se holky pomlouvají.

Jaké jídlo a pití jsou tvoje oblíbené?

Jím ráda všechno, jedině nemám ráda vařené brambory. A piji vodu, nebo ovocný čaj. A taky smoothie.

Jakou hudbu ráda posloucháš?

Nejraději mám Enriqua Iglesiase, Ewu Farnou, Daru Rollins, Pavla Calltu, Kristinu a Slzu. Teď se těším na koncert Sebastiána.

Čím bys chtěla jednou být?

Nejradši bych byla herečkou.

Začíná nový ročník soutěže Dívka České republiky. Proč by se měly holky jako ty přihlásit?

Aby si našly nové kamarádky, zažily spoustu zážitků, získaly nové zkušenosti a začaly být trochu samostatné. Hlavně jim přeju, aby si to užily a nebály se, je tam skvělá parta lidí. 

Za zpracování rozhovoru děkujeme Pavlu Šmerdovi a za zprostředkování rozhovoru mamince Melanie.

Novinky a aktuality

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

  11.6.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.

 • Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

  25.4.2018

  Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 • Princezna České republiky zná semifinalistky

  10.4.2018

  V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.