Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

UT 30 LED, 2018

Maminka Princezny České republiky 2017 a její hodnocení soutěže

Maminka Princezny České republiky 2017 a její hodnocení soutěže

Do soutěže "Princezna České republiky 2017" přihlásila moji dceru Melanii Mařanovou její dospělá sestra, která už je také maminkou a má roční dcerku. Zpočátku jsem nebyla z tohoto kroku vůbec nadšená, ale když jsem postupem času viděla, jak si Melanie přípravu na soutěž užívá a jak ji aktivity související se soutěží baví, nakonec jsem tento krok vnímala velmi pozitivně a byla jsem ráda, že postoupila až do finále.

Oceňuji profesionální přístup celého týmu, který s Princeznami po celou dobu soutěže při soustředěních, různých akcích a nakonec při závěrečném finálovém galavečeru pracoval. Věřím, že to mnohdy nebylo lehké a také vím, jak nás rodiče bravurně všichni zastoupili.

Závěrečný galavečer byl krásný, plný zážitků a emocí jak pro soutěžící, tak pro diváky a obzvláště potom nás rodiče.

Chtěla bych popřát dalším soutěžícím Princeznám i Dívkám hodně štěstí a doporučit jim, aby se bez váhání přihlásily do soutěže, protože je čeká spousta krásných, nových zážitků, které se jim vryjí do paměti na celý život a hlavně si budou moci splnit sen, na který většinou každá dívka ve svém životě alespoň jednou pomyslí.

Ta trocha nejistoty, jak to vše dopadne, stojí rozhodně za to, protože i když se třeba neumístí na prvním místě, tak se setkají s úžasným kolektivem a určitě si odnesou spoustu zážitků a zkušeností.

Tedy neváhejte a přihlaste se do nového ročníku "Dívka České republiky 2018" a "Princezna České republiky 2018"!! Registrace probíhá do 31. března 2018 na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz

Soutěžícím dívkám přeji hodně úspěchů a celému realizačnímu týmu spoustu dalších nezapomenutelných ročníků.

Jste báječní....... Díky :)

Gabriela Hronová, maminka Melanie Mařanové

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.