UT 30 LED, 2018

Maminka Princezny České republiky 2017 a její hodnocení soutěže

Maminka Princezny České republiky 2017 a její hodnocení soutěže

Do soutěže "Princezna České republiky 2017" přihlásila moji dceru Melanii Mařanovou její dospělá sestra, která už je také maminkou a má roční dcerku. Zpočátku jsem nebyla z tohoto kroku vůbec nadšená, ale když jsem postupem času viděla, jak si Melanie přípravu na soutěž užívá a jak ji aktivity související se soutěží baví, nakonec jsem tento krok vnímala velmi pozitivně a byla jsem ráda, že postoupila až do finále.

Oceňuji profesionální přístup celého týmu, který s Princeznami po celou dobu soutěže při soustředěních, různých akcích a nakonec při závěrečném finálovém galavečeru pracoval. Věřím, že to mnohdy nebylo lehké a také vím, jak nás rodiče bravurně všichni zastoupili.

Závěrečný galavečer byl krásný, plný zážitků a emocí jak pro soutěžící, tak pro diváky a obzvláště potom nás rodiče.

Chtěla bych popřát dalším soutěžícím Princeznám i Dívkám hodně štěstí a doporučit jim, aby se bez váhání přihlásily do soutěže, protože je čeká spousta krásných, nových zážitků, které se jim vryjí do paměti na celý život a hlavně si budou moci splnit sen, na který většinou každá dívka ve svém životě alespoň jednou pomyslí.

Ta trocha nejistoty, jak to vše dopadne, stojí rozhodně za to, protože i když se třeba neumístí na prvním místě, tak se setkají s úžasným kolektivem a určitě si odnesou spoustu zážitků a zkušeností.

Tedy neváhejte a přihlaste se do nového ročníku "Dívka České republiky 2018" a "Princezna České republiky 2018"!! Registrace probíhá do 31. března 2018 na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz

Soutěžícím dívkám přeji hodně úspěchů a celému realizačnímu týmu spoustu dalších nezapomenutelných ročníků.

Jste báječní....... Díky :)

Gabriela Hronová, maminka Melanie Mařanové

Novinky a aktuality

 • Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

  25.4.2018

  Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 • Princezna České republiky zná semifinalistky

  10.4.2018

  V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

 • Melanie Mařanová si užívala jednu ze svých výher

  23.3.2018

  V polovině března si vítězka kategorie Princezna České republiky 2017, Melanie Mařanová vybírala jednu ze svých hlavních výher, a to přímo v Hradci Králové u jednoho s partnerů soutěže Aerobic-shop.cz. Za pomoci své maminky, starší sestry a majitelky firmy Markéty Marné si navrhla a ušila svůj vlastní sportovní dres.

 • Další úspěch naší malé baletky Nelinky Bačovské

  18.2.2018

  V polovině února se Nelinka Bačovská, 2. Princezna České republiky 2017 zúčastnila baletní kvalifikační soutěže pro Českou republiku v Selbu v Německu, kde uspěla a v červnu ji čeká mezinárodní finále soutěže Dance World Cup ve Španělsku. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.