Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ST 25 DUB, 2018

Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 V semifinále se v krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře představilo 16 malých slečen. O postupujících rozhodla porota, ve které zasedla ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, výkonná ředitelka soutěže Denisa Biskupová, PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda, režisér Vít Šaroun, patronka kategorie Princezna České republiky Petra Šimberová, choreografka Edita Baráková, majitelka kadeřnického salonu Mango De Coco Markéta Matušková, vizážistka Martina Kouřilová, zástupce firmy Videoefekt Michal Maňák a majitelka firmy Aerobic-shop.cz Markéta Marná. Semifinále moderoval Ondra Urban.

 Malé slečny se představily na mikrofon, předvedly volnou disciplínu a absolvovaly rozhovor s porotou.  „Chtěla bych všem semifinalistkám moc poděkovat za účast a těším se, že i ty, kterým to letos nevyšlo, to zkusí příští rok znovu,“ řekla k průběhu semifinále výkonná ředitelka soutěže Denisa Biskupová.

 Do finále postoupily: Adéla Czyžová (Těrlicko), Veronika Vládková (Ostrava), Valentýna Pechačová, (Komárov u Hořovic), Natálie Sudíková (Šumperk), Sofie Třetinová (Valašské Meziříčí) a Laura Malušková (Kunovice).

Od května do září čeká finalistky několik soustředění, na kterých se budou připravovat na finálový galavečer, čekají je také cvičení, relaxace, budou natáčet videoklipy a fotit.  „Dívka České republiky 2018 bude ukončena slavnostním galavečerem v Boby centru v Brně ve čtvrtek 27. září,“ připomněla Biskupová.

Fotografie ze semifinále, za které děkujeme Davidu Podrabskému, můžete shlédnout ZDE

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.