Princezna České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ST 24 LED, 2018

Klárka Závodná: Princezna České republiky mi dodala sebedůvěru

Klárka Závodná: Princezna České republiky mi dodala sebedůvěru

Celkově 3. Princeznou České republiky 2017 se stala devítiletá Klárka Závodná z Frenštátu pod Radhoštěm. Milovnice tance, gymnastiky, ale také výtvarných činností, by se v budoucnu chtěla stát modelkou.

Klári, jak se ti žije jako 2. Princezně České republiky 2017?

Myslím si, že takhle jsem žila i před tím, než jsem se stala 2. Princeznou České republiky. Na druhé straně jsem hrozně nadšená, že jsem v této soutěži uspěla.

Máš nějaké princeznovské manýry? Nechce se ti ráno vstávat, dělat úkoly, pomáhat doma?

Nemám žádné princeznovské manýry. Je to stejné jako před tím. Vůbec se mi nechce ráno vstávat, ale škola mě moc baví.

Jak vzpomínáš na soutěž Dívka České republiky?

Vzpomínám nejvíce na holky, hlavně na Meldu, s kterou jsme se hodně sblížily a společně jsme si náramně užily krásný pobyt v Černé Hoře. A také ráda vzpomínám na galavečer v Brně. Kdyby to šlo, tak se vrátím strojem času do minulosti a „zopáknu“ si to ještě jednou (úsměv).

Co se ti na ní nejvíce líbilo?

Na soutěži se mi nejvíce líbil sport, modeling a přátelství mezi holkama.

Ve volné disciplíně si předvedla street dance. Jak ses k němu dostala?

Jak jsem se dostala ke street dance? Mám ráda tanec, proto jsem si z letáku, který jsem dostala ve škole a kde byla spousta zajímavých kroužků, vybrala taneční skupinu Dance Rebels.

Máš v něm i nějaké úspěchy?

Street dance jsem se věnovala jen necelý rok, ale postoupili jsme, jako vítězné družstvo na závodech Česko se hýbe v Ostravě, do druhého kola v Brně.

Co tě baví kromě tance?

Baví mě spousta věcí. Hlavně gymnastika, které se teď naplno věnuji. Jedná se o estetickou gymnastiku, kde se propojuje tanec s velice krásnými, ale také náročnými prvky. Mám ráda i jiné sporty, teď jsem si užila týden lyžování a v Olympijském parku v Ostravě moji první jízdu na snowboardu. Ráda bruslím, v létě plavu, jezdím na kole, ale také mě baví výtvarné tvoření.

Co naopak nemusíš a nemáš ráda?

Nerada uklízím, utírám nádobí a tak dále… (úsměv).

Zlobí tě kluci?

Kluci mě nezlobí, protože ví, že bych je přetrhla (smích).

Jaké jídlo a pití jsou tvoje oblíbené?

Jídel mám oblíbených více, ale totálně miluju palačinky. Z pití bezinkový drink, který super umí udělat v Hotelu Sladovna v Černé Hoře.

Jakou hudbu ráda posloucháš?

Teď nemám konkrétní hudbu, která by se mi nejvíc líbila, ale mám ráda písničky jako např. Bang bang nebo zpěvačku Ariana Grande nebo Enriqua Iglesiase.

Čím bys chtěla jednou být a proč?

Jednou bych chtěla být modelkou. Moc jsem si užívala procházení po molu na galavečeru a vůbec celou show. Ráda se fotím už odmalinka, jak říká moje maminka (úsměv).

Začíná nový ročník soutěže Princezna České republiky. Proč by se měly holky jako ty přihlásit?

Do nového ročníku by se měly holky jako já přihlásit díky tomu, že poznají nové přátele, úžasný crazy tým a zažijí něco neuvěřitelného… Mně to dalo velkou sebedůvěru, takže se už vůbec nestydím vystupovat před mnoha lidmi.

Za zpracování rozhovoru děkujeme Pavlu Šmerdovi a za zprostředkování rozhovoru mamince Klárky.

Novinky a aktuality

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Sladovna se proměnila v královský palác

  10.8.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se v uplynulých dnech připravovaly na finálový galavečer.

 • Nelinka Bačovská si připsala další mimořádný úspěch

  18.7.2018

  2. Princezna České republiky 2017 Nelinka Bačovská se vrátila z mistrovství světa v amatérském tanci do 25 let, které se konalo v závěru června ve Španělsku. Na soutěži Dance World Cup získala bronzovou medaili a společně s kolegyněmi ze svého týmu navíc obsadily sedmé a osmé místo.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.