CT 08 UNOR, 2018

Děkujeme za zážitky, úsměvy a povzbuzení řekli rodiče Nelinky B.

Děkujeme za zážitky, úsměvy a povzbuzení řekli rodiče Nelinky B.

Milý týme, dívky, princezny, hned na začátku musíme uvést, že nás vlastně mrzí, že je již po soutěži. My, rodiče malé princezny, již známe z vyprávění celý štáb, víme, že je vše vždy do detailů připraveno, o Nelinku bylo skvěle postaráno a ona si vše kolem soutěže čím dál více užívala. Za chvíli to bude pět měsíců od finálového večera, ale u nás se vzpomíná prakticky denně, Nela chodí na zumbu v novém dresíku, nosí oblečení MET, baletní věci má jedině v batůžku se jménem a nápisem Princezna 2017, fotí s novým foťákem a s korunou by nejraději i spala. Na všechny ráda vzpomíná a úplně všechny moc a moc pozdravuje.

Pokud máme ale začít od začátku, tak se musíme vrátit prakticky o rok zpět. Nela se tou dobou začala věnovat intenzivněji baletu a jela také na první soutěž. Rozhodla se, že se stane baletkou a my jí nechceme bránit v cestě za jejím snem, i když jsme si vědomi všech úskalí, překážek a možných nezdarů. Vždy, když jsme byli v divadle na nějakém představení, tak nám říkala, že pro nás bude mít lístky a vezme nás do zákulisí, až tam bude tančit, a my jsme samozřejmě souhlasili, že budeme chodit na každé její vystoupení. Vůbec jsme netušili, že se to uskuteční tak brzy.

Nela na první pohled nevypadá nijak průbojně, ale rozhodně se nebojí, ráda vystupuje a přála si ukázat, co umí. Tak nás upozornila na soutěž Princezna ČR 2017. O soutěži se Nelinka dozvěděla v pohybových hrách Cvič s námi. Nakonec jsme tedy den před koncem registrace poslali přihlášku a ani jsme pořádně nevěděli, do čeho jdeme. Za 14 dní bylo semifinále. Já jsem si připadala jako zcela nepřipravená matka, ale naštěstí mě Nelinka k ničemu nepotřebovala. Odtančila si svůj taneček a užívala si pěkné prostředí a pozornost. Přála si zatančit a to se jí splnilo. To, že byla vybrána do finále, bylo už ten den jakoby navíc. Zato my jsme byli mírně zaskočeni z toho, co jí vlastně čeká.

S prvním soustředěním nás opouštěla nervozita. Všichni z organizačního štábu byli velmi milí, vstřícní a vše bylo vždy dokonale zorganizováno a nachystáno. Bylo znát, že se všichni přátelí, důraz je kladen hlavně na dobré vztahy a s tím šel nahoru i „výkon“. Přátelství bylo podporováno i mezi dětmi a všemi soutěžícími a věřím, že se opravdu všechny malé i větší slečny cítily jako vítězky od samého začátku. Soustředění byla pro princezny určitě náročná, ale vše bylo podáno tak, že Nela na vše vzpomíná jako na zábavu a klidně a ráda by jela znovu.

Vyvrcholením soutěže byl velký finálový večer v brněnském Boby centru, na který jsme se samozřejmě velmi těšili. I přes zdravotní komplikace, které naši rodinu postihly, jsme se dostavili v hojném počtu a našli zde naší malou princeznu v té nejlepší náladě. Ona snad neměla ani trému. A to je také zásluha týmového ducha a vzájemné podpory celého týmu. Večer byl nádherný, opravdu nám oči přecházely a budeme se na vše muset podívat ještě několikrát ze záznamu, abychom to zvládli vstřebat. Každopádně naživo to prostě stojí za to, protože atmosféra se úplně zachytit nedá.

Za nás nezbývá než poděkovat všem, kteří se na tomto projektu podíleli, protože se jim daří jej stále zdokonalovat a posunovat dál. Především však děkujeme za to, že má naše dcera krásné zážitky a vzpomínky a také splněný sen, protože se alespoň na chvíli stala „malou primabalerínou“. 

Ráda bych poděkovala jmenovitě, ale bojím se, abych na někoho nezapomněla, proto děkuji za myšlenku, nápady, přípravu, pohodové focení, veselé natáčení, vtipné moderování, česání bez tahání, slušivé líčení, sdílení baletních i nebaletních zkušeností, krásné choreografie, nové zážitky, sladké i slané občerstvení, nóblové ubytování, parádní oblečky, milé dárečky a hlavně za přátelství, dobrou náladu, úsměvy, povzbuzení, pochopení a pomoc, protože tam se určitě najdete úplně všichni.

Registrace do nového ročníku "Dívka České republiky 2018" a "Princezna České republiky 2018" probíhá do 31. března 2018 na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz

Marta Bačovská, maminka Nelinky (2. Princezny České republiky 2017)

Novinky a aktuality

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Princezny České republiky mají za sebou soustředění v Lysicích

  11.6.2018

  Adélka, Verunka, Valentýnka, Natálka, Sofinka a Laurinka. Šestice finalistek Princezny České republiky 2018 společně s loňskou vítězkou Melanií Mařanovou přijela v minulých dnech do Hotelu Lysice, kde se konalo úvodní soustředění letošního ročníku soutěže.

 • Máme finalistky 9.ročníku Princezna České republiky

  25.4.2018

  Disco dance, sportovní aerobik nebo výrazový tanec. Na tyto a další disciplíny se můžeme těšit ve finále Princezny České republiky 2018. Soutěže, která je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní, pohybové a umělecké nadání, talent a zajímavý životní příběh.

 • Princezna České republiky zná semifinalistky

  10.4.2018

  V krásném hotelu Sladovna v Černé Hoře se konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky 2018. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.